Katowice Header Katowice Header
Location

Katowice

Poland Polska

W Katowicach znajduje się jedno z naszych największych europejskich biur. Mieści się w zupełnie nowej, imponującej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w sercu miasta. W działach Technology, Product i Finance pracuje u nas prawie 300 osób. Jesteśmy ambitni. Jesteśmy twórczy. A tempo jest zawrotne.

Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracują, ceniąc otwartość i wzajemnie się wspierając. W Katowicach współtworzymy zarówno front end, jak i back end naszego serwisu, w oparciu o m.in. JavaScript i Node.js. Mamy tu również zespoły rozwijające mobilne wersje naszej aplikacji – Android i iOS.

Dbamy też o ducha zespołu. Mamy masę okazji do wspólnych wyjść i zabawy. Nasze biuro jest w bliskim sąsiedztwie wielu miejsc, gdzie można wspólnie zjeść, napić się i spędzić miło czas.
Chcemy, żeby nasi pracownicy mogli jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w DAZN. Oferujemy szereg korzyści i benefitów pozapłacowych, aby uczynić Twoje życie trochę latwiejszym. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.
Kato Yt

Więcej o mieście

Miasto przeszło ogromną transformację – od opartego na przemyśle ciężkim do nowoczesnej stolicy metropolii stawiającej na kulturę i rozrywkę. Za sprawą zachwycających architekturą Międzynarodowego Centrum Kongresowego, hali Spodek czy sali koncertowej NOSPR Katowice stały się kluczową lokalizacją dla licznych wydarzeń biznesowych i koncertów.

Kato1
Kato2

W słoneczny dzień nie znajdziecie lepszego miasta do spędzania wolnego czasu. Jest pełne zieleni – parków i lasów, które są idealne do odpoczynku z rodziną i przyjaciółmi. To mała ojczyzna, z której można być dumnym.