Kato4 Kato4

Korzyści i benefity pozapłacowe

W trosce o naszych ludzi

DAZN to dynamiczne środowisko pracy. Nasz cel to pomaganie naszym pracownikom, aby stawali się jak najlepsi.

Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy pracujesz w domu, chcemy stworzyć otoczenie, które jest zarówno elastyczne, jak i inspirujące. Łączy nas ambicja i pomożemy każdemu udoskonalać swoje umiejętności w odpowiadający mu sposób.

Oferujemy różnorodne możliwości poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego. Przygotowaliśmy też szereg benefitów, które pozwolą Ci na zadbanie o siebie, a także o swoją rodzinę.

Poland7

Niedawno przeprowadziliśmy się do jasnego i przestronnego biura w sercu Katowic. Mamy tu mnóstwo miejsca do współpracy i masę opcji, kiedy przychodzi czas na przerwę. Poświęć chwilę na odpoczynek w strefie relaksu lub zaproś kogoś na krótki mecz FIFA w strefie gier! A jeśli poczujesz głód – nie ma sprawy; nasze kuchnie są zawsze zaopatrzone w świeże owoce, a także różne rodzaje płatków śniadaniowych, mleka i napojów roślinnych.

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż jazda na rowerze do pracy? Szczególnie, że pracownicy DAZN mają dostęp do pomieszczenia na rowery i prysznica.

Jesteśmy też elastyczni co do sprzętu potrzebnego do pracy. Znajdziesz u nas osoby pracujące na MacBookach lub laptopach Dell. To, co dostajesz, zależy wyłącznie od charakteru twojej pracy. Przyjrzymy się wszystkim pomysłom i prośbom – daj nam znać, jeśli potrzebujesz konkretnego oprogramowania, sprzętu lub gadżetu, który pomógłby Ci wykonywać swoją pracę.

Stale się uczymy

Chcemy pomóc każdemu udoskonalać swoje umiejętności w odpowiedni dla niego sposób. Z nami masz możliwość rozwoju swojej kariery na wiele sposobów.

Dzielenie się wiedzą jest ważną częścią naszej kultury. Relacje między zespołami są w ogromnej mierze oparte na współpracy. Mamy też program mentorski. To daje wielką szansę na rozwój wiedzy technicznej, jak i umiejętności miękkich.

Głęboko wierzymy w dzielenie się naszą wiedzą z resztą programistycznego świata i chętnie zapraszamy śląską społeczność IT do uczestnictwa w regularnie organizowanych przez nas meet-upach.

Wspieramy również członków naszych zespołów Tech i Product, aby mogli reprezentować nas na konferencjach i wydarzeniach. A jeśli chodzi o zasoby online, mamy do dyspozycji DAZN Learining Zone – platformę e-learningową, które pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osobiste. Zawiera ona szeroką gamę krótkich szkoleń (tzw. bitesize), artykułów ekspertów, wywiadów i ćwiczeń praktycznych. Nasze zespoły programistyczne mają również dostęp do dodatkowych zasobów, takich jak Safari Books, A Cloud Guru czy Codebashing.

Kato2
Poland2

Mamy silną kulturę organizacyjną, więc zatrudnianie odpowiednich ludzi jest dla nas naprawdę ważne. Mamy korzystny program poleceń znajomych, w ramach którego nasi pracownicy są nagradzani finansowo w przypadku, gdy do firmy dołączy ktoś z ich polecenia.

Uważamy, że dobre samopoczucie i komfort są niezbędne w pracy. Nasi pracownicy mają dostęp do szeregu zasobów i wskazówek dotyczących tego, jak dbać o siebie i innych, poprzez DAZN Health – nasz portal poświęcony tematyce well-being.

Mamy masę okazji, żeby zadbać też o kondycję fizyczną. Każdego lata bierzemy udział w Virgin Pulse Global Challenge. Jest to dla nas okazja do wspólnego spędzania czasu i podkreślenia, jak istotne jest bycie aktywnym. W DAZN korzystamy też z programu MultiSport, który umożliwia dostęp do szeregu obiektów sportowych na Śląsku.

Nasi pracownicy mają możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. Dostępne są też u nas ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna, obejmująca także podstawową opiekę dentystyczną. Tymi programami możesz dodatkowo objąć także swoich bliskich. Placówka medyczna znajduje się ponadto w tym samym budynku, co nasze biuro – wygodniej już być nie może.